Otomobillerin boyası araçların metal aksamını küf, pas gibi durumlardan korurken aynı zamanda güzel görünmesini sağlar. Boyalar zamanla eskir ve görevini yerine getiremez. Boya Koruma (seramik kaplama), aracınızın boyasını güneş ışınlarına, toz çiziklerine, olumsuz hava koşullarına ve böcek – kuş pisliklerine karşı maksimum 12 aya kadar ekstra koruma sağlar.

Boya Koruma Hizmetimiz

Araçların boyası bir çok dış etkenlerin yıpratıcı ve tahrip edici etkisiyle karşı karşıya kalmaktadır. Bu etkenlerin aracın boyasında yarattığı olumsuzluklara önlem alınmadığı takdirde aracın boyası zamanla zaman görür ve hatta kullanılmaz hale gelir. Aracınızın boyasını etkileyen güneş ışınları, toz çizikleri, olumsuz hava koşulları ve böcek – kuş pislikleri tahmin ettiğinizden daha ciddi hasarlar oluşturabilir. Oluşan bu hasarları gidermek hem zaman hem de maddi kayıp anlamına gelmektedir.

Bu olumsuzluklara çare bulmak amacıyla yapılan araştırmalar sonucunda seramik moleküler karışım (nano seramik) geliştirilerek uygulanmaya başlanmıştır. Seramik kaplama aracınızın yüzeyinde cam parlaklığında kaygan bir zemin oluşturarak olumsuz dış etkenlerden korunmasını sağlar.

Araçlara uygulanan seramik kaplama kılcal çiziklere, böcek-kuş pisliklerine ve atmosferik olaylara karşı en dayanıklı ve etkin korumayı sağlamaktadır. Ayrıca aracınızın boyasını korumak için yapılan seramik kaplama içerdiği maddeler sayesinde hidrofobik bir katman oluşturarak aracınızın su tutmasını engeller. Bu sayede aracınızın hem kir tutması zorlaşır hem de kolaylıkla temizlenir. Seramik kaplama sayesinde aracınız her yıkamanın sonunda ilk günkü parlaklığını muhafaza eder.

Seramik kaplama aracıma ne gibi faydalar sağlar?

  • Aracınızın boyasında nano-teknolojik bir koruma sağlar.
  • Dayanıklık ve çok parlak bir yüzey oluşturmaktadır.
  • Kılcal çiziklere karşı etkin koruma sağlar.
  • Böcek-kuş pisliklerine ve atmosferik olaylara karşı dayanıklı ve etkin koruma  sağlar.
  • Hidrofobik özelliği sayesinde suyu aracınızın yüzeyinden kaydırır, aracınızın kirlenmesini zorlaştırır ve kolaylıkla yıkanmasını sağlar.
  • Boya yüzeyinde cam gibi bir katman oluşturduğundan aracınızın boyası uzun yıllar boyunca ilk günkü halini korur.
  • Tüm model araçlara etkin bir şekilde uygulanmaktadır.
  • Yeni veya kullanılmış araçlara uygulanabilmektedir.

Sektördeki tecrübesi, profesyonel ustaları ve kullandığı son teknoloji ürün – malzemeleriyle Gül Oto Boya Eskişehir’de boya koruma hizmetinde sizlere yardımcı olmaktadır.

Diğer hizmetlerimiz için lütfen tıklayınız.