Otomobillerin boyası kimi zaman güneş ışınları, asit yağmurları, toz çizikleri gibi olaylardan etkilenir ve boyası hasar görür. Ayrıca ufak sürtme çizikleri, küçük çaplı kazalar ya da ağır kazalardan etkilenerek çizilme ve soyulma yaşayabilmektedir. Gül Oto Boya yaşadığınız bu durumlarda aracınızın boyasını parça boya ya da komple boya ile eski haline getirmektedir.

Oto Boya Servis Hizmetimiz

Otomobillerin boyası aracın metal aksamını  güneş ışınları, asit yağmurları, toz çizikleri gibi olaylardan korumaktadır. Zaman geçtikçe aracınız doğa olaylarından etkilenir ve matlaşmaya, solmaya hatta çatlayarak dökülmeye başlar.

Aracınıza etki eden doğa olaylarının dışında kimi istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Bu tarz durumlarda aracınızın boyası çizilebilir, küçük hasarlar alabilir ya da ağır bir hasar alarak görevini yerine getiremeyebilir. Ülkemizde otopark sisteminin iyi gelişmemesi ve yeterli park alanın olmamasından dolayı araçlarımız açık alanda durmaktadır. Bu durumda araçlarımız park halinde art niyetli kişiler tarafından çizilebilmektedir ya da ufak çaplı kazalar meydana gelebilmektedir.

Ayrıca her gün belirli sebeplerle araçlarımızla bir noktadan bir noktaya hareket etmekteyiz. Gün içinde binlerce hatta milyonlarca kişi trafikte hareket halindeyken dikkatsizlik sonucu ufak çaplı kazalar ya da ağır kazalar geçirebilmektedir. Tüm bu durumlarda aracınızın boyası zarar görmektedir.

Gül Oto Boya aracınızın boyasında meydana gelen tüm bu durumlarda sizlere Eskişehir’de oto kaporta boya hizmetini kaliteden ödün vermeden sunmaktadır. Sektördeki tecrübesi, profesyonel ustaları ve kullandığı son teknoloji ürün – malzemeleriyle Eskişehir’de aracınızın boyasını ilk günkü haline getirmektedir. Eskişehir’de yaşamış olduğunuz her türlü oto boya kaporta hizmetinde Gül Oto Boya‘yı tercih edebilirsiniz.

Aracımın boyasını nasıl uzun süre kullanabilirim?

Otomobillerin boyasının yenilenmesi zahmetli ve pahalı bir iştir. Bu yüzden aracınızın boyasını güneş ışınları, asit yağmurları, toz çizikleri gibi olaylardan etkilenerek kullanılmaz hale gelmeden önce gerekli boya koruma önlemlerini almalısınız. Aracınıza 6 ayda bir pasta-cila yaptırmalısınız. Kullanılan malzemeye ve uygulayan ustanın tecrübesine göre dayanma süresi ve etkisinin değişmesine rağmen yılda bir defa da boya koruma işlemi yaptırmalısınız.

Diğer hizmetlerimiz için lütfen tıklayınız.